Náhradní díly

Originální náhradní díly

Již několik desetiletí inženýři společnosti Nissan vyvíjejí a zdokonalují tzv. „Nissan Design Standard“, základní kámen spolehlivosti naší značky. Uplatňují při tom nejlepší zkušenosti z vývoje automobilů na celém světě. Výsledkem jsou testované a certifikované originální náhradní díly Nissan.

Nejlepší náhradní díly jsou projektovány, tvarovány a vyráběny tak, aby co nejlépe odpovídaly požadavkům vašeho vozu Nissan.

Všechny originální náhradní díly Nissan jsou vyráběny tak, aby splňovaly nejvyšší nároky na kvalitu, a zaručují proto maximální bezpečnost, spolehlivost a trvanlivost Vašeho vozu.

Naši certifikovaní mechanici při opravě a údržbě vždy montují originální náhradní díly Nissan.

Používají vybavení a součástky na nejvyšší technologické úrovni, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí a které byly vyrobeny speciálně pro Váš vůz Nissan.

O Váš Nissan se staráme se stejnou péčí jako Vy, abyste od nás odjížděli s jistotou a klidným svědomím, že na něm pracovali kvalifikovaní mechanici.

Na všechny originální náhradní díly Nissan se vztahuje roční záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů.


Zpravodaj

Zůstaňte v obraze. Přihlašte si e-mailový odběr novinek o vozech a akcích společnosti Nissan. Přihlašte se k odběru novinek ještě dnes!