Oleje a chladící kapaliny

Originální oleje a chladící kapaliny

Abychom chránili motor vašeho vozu a udrželi jeho výkon na optimální úrovni, vyvinuli jsme řadu speciálních olejů a chladicích kapalin, jejichž unikátní složení je dokonale přizpůsobeno vozům Nissan.

Originální motorový olej Nissan

Chcete aby, Váš motor po velmi dlouhou dobu fungoval na nejvyšší výkon? Pak používejte pouze originální motorový olej pro vozy Nissan. Toto vysoce kvalitní mazivo vyvinuté speciálně pro tuto značku dokonale promaže motor, a prodlouží tak jeho životnost. Originální motorový olej Nissan je vhodný pro všechny vozy Nissan s benzinovými i dieselovými motory.

Originální chladicí kapalina Nissan

Chcete-li svému vozu dopřát skutečně kvalitní péči, doporučujeme Vám originální chladicí kapalinu Nissan.

Její složení plně odpovídá vysokým nárokům, které vyžadují chladicí systémy motoru. Účinné chlazení je nezbytným předpokladem k zachování výkonových charakteristik motorového systému. Složení originální trvanlivé chladicí kapaliny Nissan bylo vyvinuto speciálně pro motory Nissan. Chrání jejich chladicí systém, a přispívá tak k udržení optimálních charakteristik motoru.

Originální maziva a kapaliny Nissan

Převodový olej

Ve společnosti Nissan si uvědomujeme, že převodovky si zaslouží nejlepší péči, a proto jsme vyvinuli speciální maziva, s nimiž si udrží optimální funkci.

Brzdová kapalina

Originální brzdová kapalina Nissan byla vyvinuta speciálně pro brzdové systémy vozu Nissan a vyznačuje se vynikajícími antioxidačními vlastnostmi


Zpravodaj

Zůstaňte v obraze. Přihlašte si e-mailový odběr novinek o vozech a akcích společnosti Nissan. Přihlašte se k odběru novinek ještě dnes!