Servis

Servis vozů

Kdo zná lépe potřeby vozu Nissan než společnost Nissan?

Jelikož se plně soustředíme na vaši spokojenost a bezpečnost, děláme vše pro to, abychom vám poskytli co nejkvalitnější poprodejní služby.

Všichni naši mechanici jsou řádně vyškoleni, a proto váš vůz znají do posledního šroubku kromě toho mají přístup k řadě nástrojů vyvinutých speciálně pro vozy Nissan.

Stejně tak všechny originální díly Nissan jsou vyvinuty speciálně pro vozy Nissan. Tyto náhradní díly mají stejně vysokou kvalitu a vlastnosti jako původní díly od výrobce vozu a splňují přísné předpisy na ochranu životního prostředí. Vztahuje se na ně dvanáctimesíční záruční lhůta.

Kromě toho usilujeme o to, abychom si vždy udrželi konkurenceschopné ceny.

Údržba vašeho vozu v síti prodejců vozů Nissan je proto skutečně hospodárné a spolehlivé řešení.

Ve značkovém servisu Nissan máte vždy jistotu nejkvalitnější údržby a nejlepších technických znalostí a dovedností. A víte, že s vámi budeme jednat profesionálně a na rovinu.

Kromě toho vám však chceme poskytovat také nejlepší poprodejní služby, takže neustále přicházíme s novými nápady.

Proto jsme vyvinuli jednoduchý internetový nástroj, s jehož pomocí budete mít lepší přehled nad servisními požadavky svého vozu. Dozvíte se:

  • kdy váš vůz potřebuje další servis
  • jaké díly vám při tomto servisu vyměníme
  • kolik vás servis bude celkem stát

Všechny tyto údaje se automaticky aktualizují přesně podle modelu vašeho vozu a jeho stáří.

Kromě toho vám můžeme zasílat také informace o žhavých novinkách a nabídkách, které by vás dle našeho názoru zajímaly. Bližší informace získáte u svého prodejce. Zasílání těchto informací mužete samozřejmě kdykoliv zrušit.

OBJEDNEJTE SI PROHLÍDKU V NAŠEM SERVISU


Zpravodaj

Zůstaňte v obraze. Přihlašte si e-mailový odběr novinek o vozech a akcích společnosti Nissan. Přihlašte se k odběru novinek ještě dnes!